Zajęcia i szkolenia

Trening mentalny w sporcie

Moja współpraca przyjmuje różne formy, w zależności od potrzeb klienta, celu współpracy. Trening mentalny w sporcie daje szerokie możliwości współpracy i zajęć. Jako psycholog dbam, by trening mentalny w sporcie był realizowany w oparciu o wiedzę naukową, popartą badaniami. 

atrybut alt psycholog sportu

Konsultacje indywidualne

Indywidualna praca z zawodnikiem pozwala na dostosowanie treningu mentalnego do jego cech indywidualnych. Szukamy umiejętności i wzmacniamy je, taka forma współpracy może przynieść wiele pozytywnych wzmocnień.

atrybut alt trening mentalny

Zajęcia grupowe

Zajęcia dla drużyn oraz teamów sportowych, mające na celu budowanie spójności grupowej. Wspierają rozwój relacji wewnątrz grupy, co ma wpływ na efektywność zespołu i poczucie satysfakcji z bycia w zespole.

atrybut alt trening biofeedback

Trening biofeedback

Zajęcia z wykorzystaniem urządzenia mierzącego zmiany aktywacji wynikające ze stopnia pobudzenia emocjonalnego. Uczymy się relaksować, ale również aktywować wtedy kiedy to jest potrzebne.

atrybut alt rodzic sportowca

Warsztaty dla rodziców

Wsparcie dla rodziców młodych sportowców, które pomaga budować relacje w triadzie dziecko-rodzic-trener. Uczymy się jak wspierać dziecko uprawiające sport, by jego uprawianie cieszyło nieustanie.

atrybut alt szkolenia dla trenerów

Szkolenia dla trenerów

Szkolenia dla trenerów grup młodzieżowych z komunikacji z rodzicami, z zagadnień psychologii rozwojowej. Szkolę również z umiejętności motywowania młodych sportowców, co pozwala na radość z gry.

atrybut alt psychologia wspinania

Psychologia wspinania

Wspinanie to dyscyplina, w której pionowy świat mocno oddziałuje na emocje, koncentrację oraz poczucie sprawczości. Trening mentalny we wspinaniu pozwala na większą pewność siebie i walkę do końca drogi.

Secured By miniOrange