Konsultacje indywidualne

Indywidualny trening mentalny

Indywidualny trening mentalny to możliwość, która zwiększa szansę na wykorzystanie przez sportowca umiejętności technicznych, poziomu wytrenowania oraz parametrów fizycznych. Psychika sportowca jest jednym z najważniejszych czynników mających wpływ na sportowe wykonanie.

Wspólnie realizujemy cykliczne zajęcia, podczas których realizujemy plan treningowy. Trening mentalny jest rozpisany pod kątem indywidualności osoby trenującej oraz jak każda forma treningu również ten trening podlega ewaluacji. Częstotliwość spotkań zależy od celów sportowca oraz potrzeby, nad którą pracujemy. Współpracuję z osobami, które zajmują się sportem zawodowo, a także z osobami uprawiającymi sport dla siebie. W ramach współpracy szukamy zasobów oraz sportowiec nabywa umiejętności radzenia sobie ze stresem wynikającym z faktu rywalizacji lub potrzeby osiągnięcia wyniku. Plan treningowy uwzględnia fakt, że sportowiec to przede wszystkim człowiek i stosuję podejście holistyczne.

Zajęcia realizowane zarówno z osobami dorosłymi, jak również z młodzieżą. Skontaktuj się ze mną telefonicznie bądź z pomocą formularza kontaktowego lub maila.

atrybut alt indywidualny trening mentalny
Secured By miniOrange