Zajęcia grupowe

Trening mentalny dla drużyn

Zajęcia grupowe , to trening mentalny dla drużyn. Prowadzę je w formie warsztatów, a tym samym wykorzystujemy wiedzę psychologiczną w praktycznym ujęciu. Regularna praca z teamem sportowym wspiera budowanie wysokiego poziomu integracji zawodników, co pozwala wykorzystać ich umiejętności indywidualne do realizacji celów zespołu. Skupiamy się na systematycznej pracy nad spójnością grupową, ze względu na fakt, że większa spójność to czynnik większej efektywności drużyny.

Prowadzę także zajęcia z treningu mentalnego dla grup treningowych dyscyplin indywidualnych. Na tych zajęciach ćwiczymy min. koncentrację, relaksację, uważność czy umiejętności podtrzymania motywacji do uprawiania sportu.

Coraz więcej klubów dostrzega korzyści z systemowej pracy z zespołem sportowym w zakresie spójności i integracji.  Większość topowych europejskich klubów prowadzących drużyny sportowe ma w swoich sztabach szkoleniowych psychologów sportu. Trening mentalny dla zespołów realizowany przez kompetentną osobę to ważny element szkolenia. Prowadzę zajęcia na zgrupowaniach oraz na obozach sportowych.

atrybut alt trening mentalny dla drużyn
Secured By miniOrange